Hálózati Ügyfélkapcsolati Területi Referens

Opus titász zrt. - Debrecen
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A villamos hálózatfejlesztéseket, ellátás minőséget érintő jogszabályi és szabványi előírások következetes betartása. A villamos hálózatokon jelentkező egyedi teljesítmény igények kielégítéséhez, a kiserőművek hálózatra csatlakozáshoz szükséges műszaki - pénzügyi vizsgálatok, ügyfél részére tájékoztatók, terv ellenőrzések és jóváhagyások, megállapodások, szerződések készítése. Az üzleti tervek készítésének, végrehajtásának támogatása. A belső társszervezetek szakmai tevékenységeinek támogatása. A belső írásos rendelkezések készítése, rendszeres karbantartása, oktatása. Panaszok és reklamációk kezelése. Közreműködés hatósági és hivatali megkeresések megválaszolásában, ügyfélmegkeresések kezelésében. Versenyképes juttatási csomagÁramdíj kedvezményKiemelkedő premizálási rendszerEgyénre szabható éves cafeteria keretCafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájábanKorlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknélÜdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkelKorlátlan belföldi mobiltelefon használatMobilitás támogatásaFolyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetbenFelsőfokú műszaki végzettség Egyetemi, vagy Főiskolai diploma. Legalább 3 év munkatapasztalat, ebből 1 év szakma specifikus tapasztalat. WINDOWS és MS Office és elektronikus levelezésteljes körű használata. SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, illetve adatbázis kezelő és speciális szoftverek felhasználó szintű ismerete és használata. „B” kategóriás jogosítvány.