Hálózati Mérnök

Fővárosi csatornázási művek zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Csatornahálózat üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos napi tevékenység műszaki ügyintézése, mérnöki felügyelete;
Csatornavizsgálati eredmények értékelése, javaslattétel beavatkozásra, rekonstrukcióra;
Vizsgálati és karbantartási tervek készítése;
Csatornahálózat üzemeltetési feladatainak szervezése, szükség szerint helyszíni felügyelete;
Műszaki ügyekben levelezés, kapcsolattartás;
Kapcsolattartás tervezőkkel, részvétel tervbírálatokon;
Káresemények kivizsgálása.Hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnál,jóléti juttatások és SZÉP kártya,önálló munkavégzés,kihívással teli munkakör.Felsőfokú vízágazati mérnöki szakképzettség;
Felhasználói szintűMicrosoft Office elsősorban Word és Excel programismeret;
Kreativitás, problémamegoldó gondolkodás, határozott fellépés, precíz munkavégzés;
Képesség rendszerben való gondolkodásra;
Mind csapatmunkára, mindönálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.1-3 év releváns szakmai gyakorlat;
Minőségügyi szakmérnöki végzettség;
Szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen;
Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség;
MSZ EN ISO/IEC 17025:
2005 szabvány ismerete;
B kategóriás jogosítványés vezetési gyakorlat;
Középszintű angol vagy német nyelvismeret, írásban és szóban egyaránt;
Budapesti helyismeret;
Lézerszkennelési technológia ismerete;
Lefolyás szimulációs modellek ismerete.