Hálózat Üzemeltető Mérnök Dél-Buda

Elmű hálózati elosztó korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A közép- és kisfeszültségű hálózat műszaki felügyelete a budai üzemeltetési területenRekonstrukciós és karbantartási tervjavaslatok összeállításaA karbantartási munkák követése, műszaki ellenőrzése, munkavédelmi ellenőrzések végrehajtásaKáresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzéseFogyasztói csatlakozók műszaki átvétele, organizációs bejárásokon való részvételKözreműködés a beruházási javaslatok készítésébenAdatszolgáltatás, ügyfél tájékoztatás, üzemeltetői nyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezeléseKapcsolási és feszültségmentesítési utasítás készítéseKülső kivitelezők munkájának koordinálása, irányítása, tevékenységük rendszeres biztonságtechnikai ellenőrzéseHálózat-felvevőképesség vizsgálat, energiaigények kielégítéséhez szükséges műszaki feltételek meghatározásaRészvétel a szerelők heti eligazításán, a munkavégzés tárgyi feltételeinek biztosításaProgramozható, tervezhető üzemviteli munkák megrendeléseTervjóváhagyás, tervvéleményezésKapcsolattartás a területen lévő önkormányzatokkal, kiemelt ügyfelekkelHálózat-felvevőképesség vizsgálat, energiaigények kielégítéséhez szükséges műszaki feltételek meghatározásaÉves bruttó 300.000 Ft cafeteria keretBónusz - elérhető az éves alapbér 10%-aÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásÁramdíj kedvezményCsoportos élet- és baleset biztosításBiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokraKedvezményes üdülési és sportolási lehetőségMunkavégzés helye:
1116 Budapest, Mezőkövesd u. 5-7. Pozíció azonosító:
226725Főiskolai/ egyetemi tanulmányaid erősáramú villamosmérnök szakon folytattadRendelkezel 1-3 év szakmai tapasztalattalVan B kategóriás jogosítványodIsmered az AutoCAD működésétÉrintésvédelmi felülvizsgálói és szabványossági felülvizsgálói szaktanfolyamVillamoshálózat üzemletetésében szerzett tapasztalat