Gyorséttermi Munkatárs - Nyíregyháza - Diákmunka

Get work iskolaszövetkezet - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Te segítenél a beérkező vendégek rendeléseinek felvételébenPénzárgépet kezelnélÉteleket készítenél elő és állítanál összeFeladataid közé tartozna a munkaterületed tisztán tartása isHetente3 +napot dolgozhatnál hétköznapokon és hétvégéken egyaránt25 év alatti diákként a nettó fizetésed megegyezne a bruttóval!Lehetőséged lesz személyzeti étkezést igénybe venni06:
00 - 18:
00 között az órabéred br. 1534 Ft lenne.Ha 18:
00 - 20:
00 között vállalsz munkát, órabéred br. 1994 Ft/óra lesz!20:
00 - 06:
00 pedig br. 2148 Ft-ot kereshetsz óránként!Jelenleg nappali tagozaton tanulsz, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezelMár betöltötted a 18. életévedetTudj vállalni min. 20 óra munkáthetenteLegyél megbízható és közvetlenLegyél nyitott a pörgős, mozgalmas munkavégzésreGyorséttermi kisegítésben szerzett tapasztalatAngol nyelvtudás