Gyógyszerhatóanyag-Gyártó

Euroapi hungary kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Az EUROAPI Újpesti telephelyére keressük új, lelkes és csapatjátékos munkatársunkat, aki amellett, hogy precíz és megbízható, rendelkezik középfokú vegyipari végzettséggel is.A csapat, ahonnan pont TE hiányzol, barátságos kollégákkal van tele, akik hamar befogadnak, sőt, nem engedik el a kezed rögtön az első napod után és kérdéseiddel bármikor fordulhatsz hozzájuk. Ha szeretnél egy piacvezető nagyvállalatnál dolgozni, ahol hosszú távú munkalehetőség és biztos megélhetés vár, nálunk a helyed.Legyél reggeli pacsirta, vagy éjjeli bagoly, nálunk biztosan megtalálod a számításaidat a négy műszakos munkarendben. Színes munkakörödnek köszönhetően nem fogsz unatkozni, hiszen a technológiai feladatok végrehajtásán túl folyamatirányító rendszerek terepi munkaállomásainak és eszközeinek kezelése és ellenőrzése is a Te feladatod lesz.Munkádat 4 műszakos munkarendben minimum bruttó 610.000 forint havi bérrel honoráljuk az összeg műszakpótlékkal együtt értendő. A nyári időszakban sem kell izgulnod a szabadságok miatt, a próbaidő alatt is meg tudunk egyezni arról, mikor tudsz a pihenésre is időt fordítani.Felkeltettük az érdeklődésed? Akkor várjuk a jelentkezésed és a benned maradt kérdéseket is!4 műszakos munkarendben való munkavégzésPiaci átlagnál magasabb bér:
4 műszakos munkarendben minimum bruttó 610.000 forint műszakpótlékkal, ami a tapasztalat függvényében tovább emelkedhetA vállalat Cafeteria szabályzat alapján bruttó 550.000 Ft/év próbaidő alatt isCéges bónusz átlagosan az éves bér 8%-aÉves manager szűrés és járóbeteg ellátás aBudai Egészségközpontban, amelyre 1 fizetett szabadnapotbiztosítunkKedvezményes sportolási lehetőség szauna, fitneszteremKollektív élet-, és balesetbiztosításÖnkéntes nyugdíjpénztári tagságIngyenes parkolási lehetősVegyipari szakmunkás vagy vegyésztechnikus vagy más ezzel egyenértékű, például vegyészmérnök asszisztens, vegyipari gépésztechnikus végzettségKémiai alaptechnológiai ismeretekFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek