Gyógyszergyártó Gépkezelő Körmend

Egis gyógyszergyár zrt - Körmend
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Alaposabb beöltözés mellett, a te feladatod lesz az üzemi gépegységek működtetése és kiszolgálásaAz összes berendezés kezelését megtanulhatod nálunk, mindegyik géppel kell majd dolgoznod és a gyártással kapcsolatos szerelési feladatokba is bevonunkMunkád részeként az előírások szerint történő tisztítási feladatok és ellenőrzések dokumentálása során is számítunk rádJól működő csapat tagjaként ötleteket adhatsz a munkafolyamatok fejlesztésével kapcsolatbanA bejelentett havi jövedelem mellett cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosítunkA délutános munkavégzésért 40%, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlékot biztosítunkModern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshezNyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodatSzámtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőségCsoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkraTelephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk pl. fogorvos, bőrgyógyászCsaládbarát vállalat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet. Középfokú végzettség érettségiFelhasználói szintű számítógépes ismeretekMegbízható, precíz, pontos munkavégzés és dokumentáció vezetés, jó problémamegoldó készségTöbb műszakos munkarend vállalásaHasonló területen/gyógyszergyártásban szerzett tapasztalatKözépfokú műszaki végzettség