Gyógyszergyártó És Formuláló

Pannonpharma kft. - Pécsvárad
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Alapanyagok átvétele, feldolgozása granulátum gyártás, tablettázás, kapszulázás, bevonás félkész- és késztermékek raktárra adása a GMP és a technológiai előírások pontos betartásával. Gyártásközi ellenőrzések, mintavételek elvégzése. A gyártás során használt gépek, berendezések műszerek tisztítása, mosogatása, helyiségek takarítása. Az elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása gyártási lapok, gépnaplók, tisztítási naplók. Egy műszakos munkarendcafeteriacéges telefonmunkába járási támogatásvegyésztechnikus végzettségönálló, pontos, precíz munkavégzésminőségszemlélet, szabálykövetésterhelhetőségjó kommunikációs készségrugalmasságegészségügyi alkalmassággyógyszergyártásban, kozmetikai vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalatGMP ismeretefelhasználói szintű számítógépes ismeretek