Gyógyszer Minőségellenőrzési Vezető

Goodwill pharma nyrt. - Szeged
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Kezdetben a laboratóriumi szervezet kiépítése, Laboratórium napi munkájának szakmai irányítása, szervezése és felügyelete GMP környezetben, Szükséges anyagok, eszközök, műszerek biztosítása a napi hatékony munkavégzéshez, Beérkező gyártási anyagok felszabadítása, Gyógyszerkönyvi módszerek adaptálása, új analitikai módszerek fejlesztése, validálása, Analitikai módszerek transzferfolyamatainak véghezvitele, Minőségellenőrzéssel kapcsolatos eljárások, utasítások készítése, Stabilitásvizsgálati protokollok, jelentések készítése, Analitikai hibakivizsgálások vezetése, hibák gyökérokának feltárása, javaslattétel megszüntetésre, Minőségellenőrzési oktatások megtartása, Auditokon és hatósági inspekciókon való aktív részvétel, Törzskönyvi adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása. Versenyképes fizetés, Egy műszakos munkarend, Stabil hátterű, iparági átlag felett növekedő vállalat, Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések biztosítása, Segítőkész csapat, modern irodai, üzemi és laboratóriumi környezet. Gyógyszerész, vegyész vagy vegyészmérnök végzettség, Nagy műszeres analitikai ismeret, elsősorban HPLC, IR, Magabiztos szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban, Kiváló szervező és problémamegoldó képesség, határidők pontos tartása, Önálló munkavégzés, döntéshozatal, csapatmunkában való együttműködés. Több éves releváns gyógyszeripari tapasztalat, Analitikai módszerfejlesztésben szerzett tapasztalat.