Gyártósori Technikus - Steering 3/3 Műszakrend

Thyssenkrupp components technology hungary kft. - Jászfényszaru
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Your responsibilitiesIdén készült el a 3. gyártócsarnokunk, s fejlődésünk itt nem áll meg.Versenyképes bérezéssel biztosítjuk dolgozóink megelégedettségét. Próbaidőt követően 10% bónusz és 450.000 Ft cafeteria jár. Lojalitási bónuszt mindig decemberben fizetjük.. Ingyenes buszokat biztosítunk, s minden kollégánk balesetbiztosítás alatt áll.Lendületes, jókedvű csapat vár Rád.Gyere, csatlakozz hozzánk. Feladataid lesznek:
A vállalat által használt gépsorok üzemeltetése annak érdekében, hogy a gyártási terv alapján szükséges mennyiségek időben legyártásra kerüljenek.A gyártás közbeni mérések elvégzésének koordinálása.A munkára kiadott eszközök legjobb műszaki állapotban tartása, és a műszaki állapotának megőrzése.Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása.Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére.SAP lejelentés, selejtezés készlet átmozgatás.A gyártás során szükséges átállások elvégzése, koordinálása.We value diversity Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.Contact detailsHa fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Minimum szakirányú középfokú végzettség előny technikumJó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés.Hasonló területen szerzett tapasztalat előny.Többműszakos munkarend vállalása.Terhelhetőség.Rugalmasság.Precíz, pontos munkavégzés.Tanulási hajlandóság.SAP, MS Office ismeret.