Gyártósori Operátor

Karsai pécs kft. - Pécs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Legyél pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező, elkötelezett csapatunk mindenre megtanít, ami a munkavégzéshez szükséges! Mi hosszútávra tervezünk veled és ehhez minden feltételt biztosítunk számodra, hogy szakmailag is fejlődhess.Gyártósori operátorként a betanulást követően az alábbifeladatok várnak rád:
Könnyű, betanított üzemi munkaAz üzemben gyártott termékek folyamatos ellenőrzése, csomagolásaA folyamatirányítási rendszerünk adminisztrációjának működtetése Az anyagok, termékek gyártására vonatkozó szabályok betartása, betartatásaMiért jó nálunk dolgozni?Új ismeretek megszerzésével pedig nem csupán a tudásod bővül, hanema béredet is megemeljük a betanulás után. Ezen felül még:
Munkába járási támogatásKiemelt pótlék hétvégi munkavégzés utánExtra teljesítményért évközi jutalomKávé-, és vízautomataTiszta higiénikus munkakörnyezet rendezett üzem, öltözők és melegvizes zuhanyzókKedvezményes üdülési lehetőség belföld / külföldA felvételi folyamat során lehetősége van betekintést nyerni a termelésbe, így nem lesz meglepetés a későbbiekben a munkafolyamat kapcsán.Téged keresünk, ha:
Rendelkezel minimum alapfokú végzettséggelSzívesen tanulsz, szeretnél fejlődni, és fontos számodra a biztos szakmai háttérTudod vállalni a 8 órás munkarendet 3 műszakban és alkalmanként a túlórátElőnnyel rendelkezel, ha:
Gyártó gép melletti munkavégzésben van tapasztalatodJól és szívesen kommunikálszBírod a csapatmunkát