Gyártósori Gépkezelő

Randstad hungary kft. - Alsózsolca
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kőzetgyapot szigetelőanyag gyártásával foglalkozó Ravago Building Solutions Hungary Kft. csapatába keresünk munkájukra igényes jelentkezőket Alsózsolcára!Olyan munkahelyen dolgozhatsz, ahol:
- valóban átlagon felüli a fizetésed
- már a próbaidő alatt is kiemelt cafetéria rendszer illet meg
Ha úgy gondolod, hogy alkalmas vagy a Gyártósori gépkezelő pozíció betöltésére jelentkezz!
Csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések kezelése
Termelés indulásához szükséges takarítási feladatok ellátása
Elvárások / Requirements
Legalább 1 éves termelői környezetben szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség
Jó fizikum és állóképesség
Alapfokú számítógépes ismeretek
Előny:
PLC kezelési tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Kiemelkedő bérezés,
Cafeteria
Bónusza
A Medicover Magánkorházakba Spring White juttatási csomag
Határozatlan idejű munkaszerződés
Utazási támogatás/ céges buszjárat
Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
EAP program-ban való részvétel lehetősége