Gyártómérnök

Trenkwalder magyarország - Mátészalkai Járás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Piacvezető, széleskörű termékportfólióval rendelkező, dinamikusan fejlődő és stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk részére Mátészalkára Gyártómérnök kollégát keresünk.
Feladatok
A gyártásához szükséges gyártási módszerek és eljárások kiértékelése és bevezetése
Megfelelő és stabil termelési folyamatok megvalósítása
A termelési folyamatok folyamatos optimalizálása a minőség javítása és az előállítási költségek csökkentése érdekében
Munkautasítások készítése és dolgozói tréningek lebonyolítása
Első szintű gyártástámogatás és problémamegoldás
A gyártási hibák elemzése és meghatározása, és ellenintézkedések végrehajtása.
Kommunikáció az anyavállalat technológusaival
Elvárások
Legalább középfokú gépésztechnikus végzettség (Előny:
Felsőfokú, Gépészmérnök, fizikus, vegyész vagy villamosmérnöki végzettség)
Legalább 3-5 év gyártó környezetben szerzett tapasztalat
Műszerek összeszerelésében szerzett 2-3 év tapasztalat
PLC programozásban való jártasság
Aktív angol vagy német nyelvtudás
Analitikus gondolkodás és problémamegoldó készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Amit kínálunk
Kiemelkedő juttatási csomag
Bejárás támogatás
Fejlődési lehetőség
Nemzetközi, multinacionális háttér
Munkavégzés helye
Mátészalka