Gyártmánytervező

Bayer construct zrt. - Sóskút
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A cégcsoport saját előregyártó üzeme számára előregyártott fürdőszoba blokkok gyártmányterveinek készítése3D alapú tervezésProjektkoordináció:
folyamat támogatása a tervezéstől az üzemi előregyártáson át a beépítésig, illetve átadásig, esetleges garanciális ügyekig bezárólagAktív részvétel az alapanyagok kiválasztásában, költség és időterv kalkulációban, valamint mintagyártások, termék validációk soránGyártási dokumentáció előállítása, kezelése, nyilvántartásaGyártástechnológia fejlesztéseKooperációkon való részvétel, kommunikáció a társosztályokkalMegbízható, stabil, hosszútávú állás lehetőségA legkorszerűbb tervezési és termelési technológiák megismerése és használataFelelősségteljes és kihívást jelentő munka fiatalos csapatbanKarrierlehetőségVersenyképes jövedelem és juttatásokCégautóSzakirányú felsőfokú végzettségLegalább 3 év gyártmánytervezői tapasztalatArchicad szoftver felhasználói szintű ismereteTájékozottság mérési módszerek tekintetébenÖnálló, precíz munkavégzésProaktív hozzáállásJó problémamegoldó képességB kategóriás jogosítványRevit szoftver ismereteMérnöki és/vagy építész diplomaGyártmánytervezésében szerzett releváns gyakorlatAngol/ német nyelvismeret