Gyártástervező

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Nyírbátori partnerünk számára keresünk Gyártástervező kollégát bővülő csapatukba!
Feladatok:

Vevőimegrendelések visszaigazolása, rendszerben történő rögzítése.
Rendelkezésre álló kapacitás, alapanyag vizsgálata a termeléstervezéshez.
Készletépítél és a termék kifutásakor a készletek csökkentéséről történő riportálás.
Hosszú távú tervezés kapacitás, eszköz és gyártóterület tekintetében, előrejelzések készítése.
KPI folyamat és kiértékelések nyomon követése, felügyelete, kiszállítási mutatók és raktárkészlet elemzése.
Kapcsolattartás a Sales-el az anyavállalatnál és a helyi gyártás résztvevőivel.
Elvárások:

Szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny.
Gyártáselőkészítő/termeléstervező területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat gyártó közegben.
Eredményorientált hozzáállás és a határidők betartására való képesség.
Tapasztalat az erőforrások kezelésében és optimalizálásában.
Angol középszintű nyelvtudás.
Előny
Német nyelvtudás.
SAP ismerete.
Amit kínálnak:

Multinacionális környezet.
Szakmai tréningek.
Támogató vezetés.
Munkavégzés helye
Nyírbátor,