Gyártástervező Mérnök Az Összeszerelő Üzem Területén (Német Nyelvtudással)

Randstad hungary kft. - Kecskemét
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!
Munkasorozatok, műveletek, folyamatok,
Termelési berendezések és gyártási idő
Tervezése, értékelése és optimalizálása az
Összeszerelőüzemben
Az új gyártási sor projektvezetésének biztosítása
És működtetése
Költség-összehasonlítások és jövedelmezőségi
Számítások elvégzése (pl. különböző termelési
Koncepciók tekintetében)
Tervezési változtatások javaslata mind a
Termelési rendszerekre, mind az alkatrészekre
Vonatkozóan
Megtakarítások kiszámítása
Lehetséges új intézkedési folyamatok
Alkalmazásának javaslása
Termelési kísérletek kezdeményezése és nyomon követése, valamint az eredmények elemzése
Új módszerek, komplex folyamatok és
Szabványok kidolgozása és bevezetése
Az új típus IPV folyamatának megtervezése, előkészítése és ellenőrzése
Digitális építhetőségi-workshop tervezése,
Előkészítése és támogatása
A legjobb tervezési megközelítések
Beazonosítása és továbbfejlesztése
A gyártástervezés részleg érdekeinek
Képviselete a gyáregységek közötti egyeztetések
Során
Elvárások / Requirements
Befejezett gépészmérnöki, ipari mérnöki,
Termelési mérnöki tanulmányok, üzleti
Adminisztráció vagy hasonló szakmai
Tapasztalat
Német nyelv magabiztos használata
A tervezésben, logisztikán vagy irányító
Pozícióban szerzett szakmai tapasztalat a
Termelésben (folyamatmérnök,
Folyamatfelügyelő, műszakvezető)
Utazásra való hajlandóság
Projektmenedzsment ismerete
A Microsoft-Office átfogó ismerete
Kommunikáció- és csapatban való együttműködési képesség
Strukturált és célzott megközelítés
Magabiztos fellépés és meggyőzőképesség
Problémamegoldó képesség
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó csapat
Home office lehetőség
Lendületes, stabil nemzetközi környezet
Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
A német nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége