Gyártástámogató Technológus

Ganz transzformátor- és villamos forgógépgyártó kft. - Tápiószele
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Szakmai irányítás a forgógép gyár sajtoló, lézervágó, lemezelő gyártás műszaki előkészítéseibenFelügyelet a technológiai folyamatokban, beruházásaibanA mérnöki irodától, vevőktől kapott műszaki dokumentációk gyárthatóság és rajztechnikai szempontból való ellenőrzéseRészvétel a műszaki fejlesztési projektekbenAMIT MI KÍNÁLUNK NEKEDSzakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnálVersenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással éves bruttó 600. 000 Ft-os keretösszegNegyedéves ösztönző juttatásCsoportos élet- és balesetbiztosításEgészségbiztosításAz áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnapKihívásokkal teli, változatos feladatokStabil, hosszú távú, biztos munkalehetőségBarátságos munkakörnyezet és támogató csapatAZ ALÁBBIAKAT KÉRJÜK TŐLEDGépésztechnikumi végzettség2-3 éves tapasztalat gyártó cégeknélKis létszámú termelő csapat irányításában szerzett tapasztalatValamely vállalatirányítási rendszer ismereteMS Office alkalmazások magas szintű ismereteGépészmérnöki végzettségSAP ismeretSajtolás, lézervágás technológiai ismeretekA MUNKAVÉGZÉS HELYETápiószeleHiszünk a sokféleségben, olyan befogadó környezetet teremtünk, ahol generációtól függetlenül minden munkatársunknak lehetőséget kínálunk a szakmai kiteljesedésre. Ismerd meg működésünket, színes csapatunkat és csatlakozz hozzánk!