Gyártástámogató Mérnök

Randstad hungary kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk a világ egyik legnagyobb gyártója a biaxiálisan orientált, azaz a kétirányban nyújtott (BOPP) öntött polipropilén (CPP) és a biológiailag lebontható fóliáknak (BoPLA). A gyártott fóliatípusokat élelmiszercsomagolásra, cimkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási anyagként is értékesítik. Ezeket a fóliákat a cég 11 gyáregységében, 6 kontinensen gyártja:
Dubai, Oman, Egyiptom, Olaszország, Magyarország (Tiszaújváros), Ausztrália, USA, Kanada, Spanyolország, Kolumbia és Mexikó.
A gyártási folyamat ciklusának folyamatos fejlesztése,
A gyártási folyamatról szóló jelentések elemzése, előkészítése, hatékonyság növelésére irányuló javaslattétel
Fejlesztési projektben történő aktív részvétel
Elemzi a termelési részleg munkájára visszavezethető reklamációs okokat, visszacsatolja technológiai, technikai, személyi hibákra, kezdeményezi a hibák feltárását, megszüntetését
Szabályzatok és eljárások, új folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében való aktív részvétel, a termékek minőségének megtartása, javítása, illetve a gyártási folyamat optimalizálása érdekében
A termeléshez kapcsolódó próbagyártási folyamatokban való aktív részvétel
Termelési és karbantartási részleggel együttműködve részt vesz az összes termelési kérdés/probléma megoldásának időbeli ütemezésében, aktívan közreműködik a termék, - és műszaki fejlesztésekben,
Vezetői szerepet kell vállalnia a strukturált hibaelhárítási kérdésekben, továbbá azonosítani azokat a tevékenységeket, amelyek - a mérnöki adatelemző eszközök segítségével - javítják a hatékonyságot
Adatelemzések és mérések végzése, valamint adatok gyűjtése, elemzése, értelmezése műszaki és gyártási területekről
Termékfejlesztésben való aktív részvétel
Elvárások / Requirements
A pozíció betöltéséhez szükséges:
Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (gépészmérnök végzettség előny)
Tárgyalóképes, legalább középszintű aktív angol nyelvtudás (írásban, szóban)
MS Office felhasználói szintű ismerete
Elvárt kompetenciák:
Folyamatszemlélet
Nagyfokú precizitás
Hatékony problémamegoldás
Csapatmunkában való hatékony részvétel
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műanyagipari területen szerzett tapasztalat (műanyagipari alapismeretek, technológiai alapismeretek)
Tiszaújváros, illetve vonzáskörzetében lévő lakóhely
1-2 év Gyártástámogatói tapasztalat, akár gyakornoki pozícióban
B kategóriás jogosítvány megléte
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Cafeteria/ Szép kártya juttatás
Prémium
13. havi fizetés
Készenlét (készenléti rendelkezésre állás) (25%)
Önkéntes nyugdíjpénztár
Élet, -és balesetbiztosítás
Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
Nemzetközi munkakörnyezet
Lokális/regionális / nemzetközi projektekben való részvétel
Dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, Mi fizetünk
Hosszútávú álláslehetőség