Gyártástámogató Mérnök

Oerlikon eldim hu kft. - Debrecen
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új termék bevezetéséhez szükséges dokumentáció műszaki tartalmának összeállításaA vevői igények műszaki és gyárthatósági felülvizsgálataGyártási – és műveleti utasítások elkészítése az első szériás gyártáshozTermék bevezetésének műszaki felügyelete, a felmerülő hibák analízise, kiküszöböléseA szükséges fejlesztési javaslatok gyártási műveletek, gyártó- és mérőszerszámok elvégzése, a tömegtermeléselőkészítéséhezMinőségi/teljesítménymutatók nyomon követése, fejlesztéseA gyártás bevezetését követően a termelés műszaki támogatásaA Projekt vezetővel, Minőségügyi- Gyártásszervező-, Szerszámtervező Osztályokkal való szoros együttműködésCafeteriaNegyedéves bónusz13. havi bérÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásMunkába járás támogatásaMűszakiterületen szerzett felsőfokú végzettség BSc vagy MSc2-3 év fémiparban, gyártásban szerzett mérnöki szakmai tapasztalatAnyanyelvi szintűmagyarnyelvismeretMagabiztos kommunikációangolnyelven írásban és szóban egyarántÖnálló, pontos munkavégzésFejlődésre nyitott, proaktív személyiségAutóipari, repülőgép ipariésminőségügyitapasztalat