Gyártástámogató Mérnök

Toyo seat europe kft. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új projektek préselt, hegesztett alkatrészeinek technologizálása, hozzá tartozó dokumentáció pl.:
gyártási utasítás, PFMEA, kapacitás elemzés elkészítéseÚj gyártóeszközök beszerzéséhez árajánlatok bekérése, kiértékeléseTermelékenységet javító fejlesztésekre javaslattételGyártási adatok analizálása, intézkedések azok javításáraTermelés szakmai támogatásaPróbagyártások felügyelete, kiértékeléseTömeggyártásban lévő gyártóeszközök dokumentációinak naprakészen tartása.Auditok során gyártósorok támogatásaVersenyképes bérezésVáltozatos cafeteria kínálatÁtlagon felüli üzemanyag támogatás100% bejárási támogatás tömegközlekedésreÉv végi bónusz üzleti eredmények alapjánRugalmas munkaidőHome office lehetőségSzakmai fejlődés lehetőségeTámogató környezetFelsőfokú műszaki végzettség gépészmérnökPontos, precíz, önálló munkavégzésKommunikációs szintű angol nyelvtudásMűszaki angol nyelv alapszintű ismereteSolidworks CAD rendszer ismereteAutóipari/ termelési területen szerzett tapasztalat hegesztési, szerelési vagy egyéb fémipari