Gyártásközi Minőségellenőr

Debreceni mechanikai művek kft. - Debrecen
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Gép és gépalkatrészek lakatosipari területen hegesztés, tisztítás, festés, szerelés stb. történő gyártási folyamatának minőségügyi ellenőrzése. Első darab ellenőrzése, gyártás közi mérések, végellenőrzés elvégzése. Mérési jegyzőkönyvek készítése, elsőminta dokumentumok készítése, vevői követelményeknek megfelelően. Karos mérőgép kezelésének betanulása, használata. Mérőeszközök kalibrálása. Integrált Irányítási Rendszer tevékenységének támogatása az MSZ EN ISO 9001 és az MSZ EN ISO 14001 szabványok szerint. Auditokra való felkészülés támogatása, részvétel az auditokon. Bejelentett szerződéses munkaviszony, stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, 8 órás munkaidő, piacképes fizetés, SZÉP kártya, utazási költség térítés, szerszámok, védőruha, munkaruha, fiatalos csapat, étkező, zuhanyzó, öltöző. Gépipari szakmai érettségi vizsgalakatosipari-, hegesztési területek ismereteönálló munkavégzésagilitás, szorgalom, precizitás, terhelhetőség és megbízhatóságfelhasználó szintű informatikai ismeret, vállalatirányítási rendszer ismeretelakatos-, hegesztő szakterületen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalatMSZ EN ISO 9001 és MSZ EN ISO 14001 szabványok ismerete