Gyári Projekt Mérnök Villamos

Nestlé hungária kft. - purina - Bük
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ezek lesznek a kihívásaid:
Projektek teljes körű kivitelezése, villamos támogatása.Így fog kinézni egy napod:
Projektek előkészítése gyári és központi csapattagok irányításával költség/ütemezés/koncepció/dizájnProjektek villamos specifikációjának elkészítése a Nestlé standardok és a magyar jogszabályok betartása és betartatása mellettProjektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése, betartása és követéseProjekt villamos koncepciójának meghatározása, részletes tervének elkészítése, felülvizsgálata, engedélyeztetéseBeszerzéshez szükséges villamos specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat támogatásaBeszállítók helyszíni irányítása villamos munkáknál, a munkavédelmi és higiéniai szempontok figyelembevételévelMunkaterület napi szintű átadás/átvétele, felügyeleteProjektek átadás/átvételének lebonyolítása és dokumentálásaTermelés indulás támogatásaProjekt zárási dokumentumok támogatásaMindezekért cserébe rugalmas munkarend, kimagasló juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál.Multinacionális tapasztalat a világ legnagyobb élelmiszeripari vállalatánálTréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőségekNemzetközi és belföldi karrierlehetőségekVersenyképes juttatási csomagCafeteria csomag évi bruttó 450.000 Ft-os kerettel13. havi fizetésCsatlakozási bónusz bruttó 100.000 FtÉves bónuszRugalmas munkarendFizetett munkaközi szünetÚtiköltség támogatás1 hónap fizetett szülői távollét gyermek születése utánVillamosmérnök végzettségPályakezdők jelentkezését is várjukAutoCAD, MS projekt, PLC ismereteMűszaki rajzok és dokumentumok szabványainak ismereteLogikus gondolkodás, mérnöki szemléletmódKiváló irányítói készségAktív angol nyelvtudás