Gyanta Specialista, Kozmetikus

Skintim bt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A Skintim fast beauty hálózat budapesti szalonjainak folyamatosan bővülő csapatábaújgyanta specialistamunkatársunkat az alábbi feladatokra:
Gyantás kezelések pontos és precíz elvégzése a szükséges szakmai képzés biztosítottA kezelést érintő adminisztrációs feladatok ellátásaA szalon tisztán- és rendben tartásaSzakképesítést nem igénylőBejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés, hűségbérPiacvezető márkaSzakmai tréning, betanulási lehetőségSzínvonalas munkakörnyezetTeljes szakmai képzésFiatalos, professzionális csapatElőre lépési lehetőség lézerspecialista, szalonvezetőCsaládbarát, stabil munkahelyTervezhető időbeosztás 07:
00-14:
00 vagy 14:
00-21:
00Munkavégzés lehetséges helye:
Budapest I., III., V. VI., IX., XI., XIII. kerületTéged keresünk, ha:
Szereted a kihívásokat, a folyamatos fejlődési lehetőségeketPozitív a személyiséged, jól kommunikálszMagas fokú empátiával rendelkezelFontos számodra a lojalitásIgényes vagy magadra és a környezetedreSzakmai háttér, amivel sikeresen betöltheted az állást:
Lehetőleg kozmetikusi végzettség vagyfolyamatban levő kozmetikusi képzés szükség esetén a szakmai képzést a Skintim biztosítjaFelhasználói szintű számítógépes ismeretekPrecizitás, pontosságVendégorientált gondolkodásmódRugalmasság, terhelhetőségEmpátia, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képességKiemelkedő karrierlehetőség, akár 1-2 éven belül saját Skintim franchise szalon, havi többmilliós forgalommalIdegen nyelv ismerete angol vagy németVégleges szőrtelenítés területen tapasztalat,Lézeres esztétikai eszközök használatában tapasztalat