Gumiipari Keverékgyártó

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (23/06/2024)

munkaköri leírás

Technológiai utasítások szerint a keverékek elkészítése zártkeverőn, az alapkeverékek gyorsítása és homogenizálása hengerszéken.Szükség esetén keverékek átdolgozása, javítása.Az elkészült nyerskeverékek méretre vágása, hűtése.Mintavizsgálati utasítás szerinti mintavételezés, a megfelelő azonosítás után.Nyerskeverékek összeállítása szállításra, biztosítva az azonosításukat is.A szükséges dokumentumok kitöltése és kezelése.Termelési igény szerint a bemérő dolgozó feladatainak ellátása.Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál.Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.Széleskörű juttatási rendszer:
SZÉP-kártya,Havi prémium, 13.Havi fizetés,Bejárás támogatása,Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.Szakmunkás végzettség, ideális esetben gumiipari szaktudás vegyipari szakmunkás végzettség előny, de nem feltételGyártási utasítások értelmezése, mérlegkezelési ismeretek, tolómérő használatJó fizikum és kézügyességPontos és megbízható, lelkiismeretes, figyelmes és kitartóÖnálló precíz munkavégzésSzámítógépes ismeret előnyt jelent3 műszakos munkarend vállalása jelenleg 2 műszakGumiipari keverékek gyártásában szerzett tapasztalat