Gumiabroncsgyártó Gépkezelő

Starjobs magyarország - Gyöngyöshalász
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat gumiabroncsgyártó gépkezelő pozícióba.
Mikor jelentkezz hozzánk?
Ha tudod vállalni, hogy 4 műszakos munkarendben kell dolgoznod
Amennyiben rendelkezel középfokú iskolai végzettséggel
Ha van gépkezelésben szerzett tapasztalatod
Előnyt jelent számunkra az angol nyelv ismerete és, ha van gumiabroncs gyártásában szerzett tapasztalatod
Milyen bérezésre számíthatsz?
Alapbéred mellett műszakpótlékban, magas bónuszban és Cafeteria juttatásban részesülsz
Ingyenes melegétkezést biztosítunk
Igény szerint ingyenes szállást kínálunk
Munkába járáshoz utazási támogatást adunk vagy ingyenes céges buszjáratunkat is igénybe veheted
Milyen feladataid lesznek?
Kezeled a PLC vezérelt automata gumiabroncsgyártó gépeket
Átveszed és betöltöd az alapanyagokat
A késztermékeket ellenőrzöd és mozgatod
Számítógépes rendszerekben rögzíted a termelési adatokat
Hol fogsz dolgozni?
Gyöngyöshalászon