Gondnok

Humán centrum kft. - Vászoly
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A családi vállalkozásként üzemeltetett szálláshely és szőlőbirtok Balatonudvari és Vászoly határában, az Öreghegyen, a Balaton Felvidéki Nemzeti Park területén található, 10 percre Tihanytól és 15 percnyi autózásra Balatonfüredtől. A felújított épületben 7 db kétágyas légkondicionált vendégszoba várja a vendégeket, és körülötte egy hektáros terület és szőlőültetvény garantálja az igazi balatoni hangulatot
Feladatok:
vendégek fogadása, be- és kijelentkezések intézése
reggeliztetés, vendéglátás
a szobák takarítása, előkészítése
közösségi helyiségek rendben tartása, takarítása
kertészeti feladatok ellátása, a terület rendben tartása
Elvárások:
kedves, nyitott személyiség, vendégorientált gondolkodásmód
megbízhatóság és önálló munkavégzésre való képesség
fizikai alkalmasság
alapszintű számítástechnikai ismeretek
Munkaidő
teljes munkaidős lehetőség
a foglaltság függvényében egyeztetett beosztás alapján
hosszú távú lehetőség
min. egy évre vállalható munka
Amit kínálunk
megegyezés szerinti bérezés
szolgálati lakás
házaspárok részére is vállalható munka
Előnyt jelent:
angol nyelv alapszintű ismerete
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "
gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen!

Jelentkezzen most a következőre:
Gondnok