Global Markets Privát Bank És Befektetés Szolgáltatás Irányítási Csoportvezető

Otp bank nyrt. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Külföldi leánybanki privát banki és befektetés szolgáltatási tevékenység stratégiájának kialakításában való részvétel és ehhez kapcsolódó szakmai támogatás, a csoportszintű és a helyi stratégiák összhangjának megteremtésének támogatása. Külföldi leánybanki privát banki értékajánlat kialakításának szakmai támogatása szegmens menedzsmenttel, termékfejlesztéssel kapcsolatos feladatok Részvétel a külföldi leánybanki privát banki és befektetés szolgáltatási tevékenység üzleti terveinek összeállításában, a tervek teljesülésének nyomon követéseKülföldi leánybanki termék- és szolgáltatásfejlesztési lehetőségek azonosítása és az ehhez kapcsolódó üzleti stratégia alkotásban való részvétel Külföldi leánybanki termék- és szolgáltatásfejlesztési folyamat szakmai támogatása, kapcsolattartás a termék és szolgáltatásfejlesztési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti és háttérműveleti területekkel. Külföldi leánybanki privát banki és befektetés szolgáltatási tevékenység szakmai támogatása.Külföldi leánybanki privát banki, ill. befektetési szolgáltatási tevékenységhez kapcsolódó IT projektek implementációjának szakmai támogatása, implementáció során felmerülő üzleti kérdések koordinációja. Külföldi leánybanki privát banki és befektetés szolgáltatási tevékenység szabályzatainak, folyamatainak szakmai véleményezése. Kapcsolattartás a központi és a külföldi leánybanki társterületekkel.1-2 fős csapat operatív irányítása Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport:
Kelet-Közép- Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportja, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnekIzgalmas, kihívást jelentő feladatokSzakmai támogatás, fejlődési lehetőségHome office lehetőségVersenyképes bérezés és juttatási csomag Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. Babér utcaFelsőfokú végzettségPrivát banki és befektetés szolgáltatási termékek, szolgáltatások ismerete kiemelt szegmens- és termékfejlesztési tapasztalat előnyMin. 5 év privát banki kiemelt szegmenshez kapcsolódó/ befektetési szolgáltatási területen szerzett szakmai tapasztalatTárgyalási szintű angol nyelvtudásKomplex, szisztematikus gondolkodásmódKiemelkedő kapcsolatépítő képesség