Gépkocsizó Járőr/Vagyonőr Törökbálint

Juna-sec kft. - Törökbálint
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Törökbálintra, az Atlanta Centerbe 5 fős családias hangulatú diszpécser irodába, gépkocsizó vagyonőr munkakörbe kollégát keresünk.- Délelőtti időszakban az irodában történik munkavégzés, a különböző objektumokban dolgozó vagyonőrök telefonos bejelentkezéseinek számítógépes rögzítése excel táblába- Az esti, kb. 3 - 3,5 óra időtartamban céges gépkocsival budapesti játszóterek ellenőrzése, csekkolása és azok bezárása.- Hajnalban, kb 2,5 óra időtartambancéges gépkocsival történő budapesti játszótereken csekkolás és azok kinyitása.- Általános vagyonőri feladatok ellátása- Munkarend:
24/48 pihenőidő biztosítva pihenőhelységben a többi kollégával felváltva- Órabér:
nettó 1500 Ft / óraFőállású munkaszerződés keretein belüli foglalkoztatás, fizetés átutalással minden hónap 10. napjáig, egyéb járandóságok MTK szerint.- érvényes vagyonőri papírok megléte- érvényes B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési tapasztalattal- számítástechnikai alapismeretek- Microsoft Excel alapismeretekNem feltétel de előnyt jelent:
- angol nyelvismeret- diszpécser központban szerzett tapasztalat