Gépkocsivezető Sofőr - Rakodó

Movers hungary kft - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Gépjárművezető -sofőr kollegát keresünk, költöztetéshez és szállításhoz!megfelelő bérezésstabil fizetésjogtisztán bejelentett bérGépjárművezető - sofőr kollegát keresünk állandó vagy beugró munkakörbe.XI.Ker telephelyre B, BC, CE kat. legalább 3-5 év gyakorlattal rendelkező!!Min 3,5 t kisteherautó vezetésben gyakorlott, rutinos.Költöztetés - Szállitáshoz jó fizikummal rendelkező, de legalábbis tornából nincs felmentve!!Csapatban és önállóan is dolgozni tudó és akaró, büntetlen előéletű, megbízható, munkáját igényesen végző. A rábízott járműre vigyáz és tisztán tartja.Balesetmentesen,szabályosan közlekedik.A rakodás is szerves része a szállításnak!!!Kereseti lehetőség vállalt napok és óraszám függvényében.Nettó:
1700 - 2000 között plussz jatt + egyéb juttatás.Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz csatolásával lehetséges amelyben személyes elérhetőség is szerepel.Csak akkor jelentkezzünk, ha elvárásainknak elsőkörben megfelelőnek tartjuk!Azt gondoljuk ez érthető mindenki számára.Kérjük figyelmesen olvassa el a minimum elvárásainkat ezzel is kerüljük el a felesleges köröket.