Gépkocsivezető - Áruszállító C Kat.

Latinum zrt. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Olasz élelmiszerekkel foglalkozó cég keres szigetszentmiklósi telephelyére GKI kártyával rendelkező gépkocsivezető kollégát.Feladatok:
- áru belföldi kiszállítása 2 és 3 tengelyes teherautókkal- teherautók állapotának felügyelete, megóvása- áru komissiózása- targoncázás-------------------------------------------------------------Jelentkezés fényképes önéletrajzzal munkabérigény megjelöléssel.-jogtisztán bejelentett bérezés- piacképes fizetés- hosszútávú munkalehetőség- munkaruha és munkavédelmi cipő- barátságos munkahelyi légkör- szabad hétvége-kedvezményes vásárlási lehetőség az általunk forgalmazott termékekből- étkezési hozzájárulás- "
C"
kategóriás jogosítvány- Sofőr/GKI kártya- Vezetési tapasztalat- Megbízható, precíz önálló munkavégzés- Targonca vezetői engedély