Gépkezelő

Alföldi tej kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

ALFÖLDI TEJ – A MAGYAR TEJ, AMIRE BÜSZKÉK LEHETÜNK
Egy vállalat, két helyszín – számtalan kiváló magyar tejtermék:
ez az Alföldi Tej Kft.
Székesfehérvári üzemünkbe keresünk munkatársat!
Gépkezelő
Szakirányú végzettséged van vagy szereztél már tapasztalatot az élelmiszeripar területén? Képes vagy önállóan megoldani a Rád bízott feladatokat? Csatlakozz az Alföldi Tej termelési csapatához! Az Alföldi Tej Kft. Magyarország egyik legnagyobb tejipari vállalata. A vállalat a Nyugat-Európában hagyományosan jól működő szövetkezeti modellt követi, azaz termékeit közvetlenül a magyar tejtermelő tulajdonosaitól érkező, minőségi alapanyagból készíti. Legismertebb márkái:
Magyar Tej, Riska, Pure Milk és Mesés.
Feladatok
Töltő, csomagoló, egységberakó gépek üzemeltetése
Csomagológép szakszerű összeszerelése, mosása, ellenőrzése, sterilizálása, és sterilen tartása
Gépek mosásához és tisztításához szükséges vegyszerek kimérése és biztosítása
Csomagológép feltöltése csomagolóanyagokkal, tűrési súlyhatárok betartása, beállítása, zárások beállítása, folyamatos ellenőrzése
A gép, és a gép környezetének folyamatos tisztántartása, a hibás egységek elkülönítése, szállító szalagok kezelése, felügyelete
Elvárások
Középfokú végzettség vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
Folyamatos, 12 órás munkarend vállalása
Fegyelmezett, pontos, önálló munkavégzés
Terhelhetőség
1 éven belüli tüdőszűrő lelet
Előnyök
Azonnali munkakezdés
Szakirányú végzettség
Veszélyes anyagok kezelése tanúsítvány
Amit kínálunk
Cafeteria
Utazási költségtérítés
Munkatárs ajánló programban való részvétel
Szakmai továbbképzés támogatása
Hosszútávú, biztos munkahely
Családias légkör
Munkavégzés helye
8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 127.
Amennyiben érdekel a lehetőség kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat csatold jelentkezéskor – Kérjük, bérigényt is jelölj meg!
Az EU Általános adatvédelmi rendelet (GDPR) előírásainak megfelelően, az Alföldi Tej Kft. adatkezelési tájékoztatója a vállalat honlapján, a Karrier fülön található nyitott pozíció leírásokban szerepel."

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő