Gépkezelő

Felföldi édességgyártó kft - Debrecen
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Cukrászati gyártógépek termelésre történő felkészítése, működtetéseCsomagoló gépek kezeléseElőírásoknak megfelelő prototípus és termékgyártásGép-meghibásodások jelentése, karbantartások javaslataGyártás felügyelete, termelési adatok dokumentálásaMunkavédelmi és minőségügyi előírások betartásaVersenyképes bejelentett fizetésKiváló munkakörülmény és modern munkaeszközökTámogató vezetőket, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van és akik szívesen fogadják újító javaslataidatMegbízható jövőképFejlődési, továbblépési lehetőségMegbízható munkáltatói háttérMunkaidő MT szerintGépkezelésben eltöltött 1-3 évesmunkatapasztalatMegbízhatóságCsapatban való együttműködési képességPrecíz, felelősségteljes munkavégzésNyitottság a tanulásraKözépfokú műszaki végzettségTermelő vállalatnál szerzett gyakorlat

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő