Gépkezelő Manuális Élhajlító / Cnc Élhajlító Gépre

Panel centrum hungary kft - Vác
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk fémipari termékek gyártásával foglalkozik több mint 10 éve.

Fémipari termékek gyártásával foglalkozó 10 éve folyamatosan működő magyar tulajdonban lévő cég keresi új munkavállalóit az alábbi pozíciókra:
Árukiadó-targoncás
Feladatok:
- anyagmozgatás
- termékek teherautóra történő le- és felrakodása
- áruk kiadása
Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű munkaszerződés- Azonnali munkakezdés
- Stabil vállalati háttér- Hosszú távú munkavégzés- Munkaruha biztosítása- Egy műszakos munkarend- Versenyképes fizetés- Havi fizetés- Bejeletett 8 órás munkaviszony
Amit elvárunk:
- Pontos, precíz munkavégzés- targonca vezetői engedély, jogosítvány
- targoncavezetői tapasztalat- Tanulási hajlandóság
Munkabér
Bruttó
400 000 - 400 000
Ft /hó