Gépkezelő Kisegítő És Szerelő Pozíciók Szombathelyen

Trenkwalder - Szombathely
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Gépkezelő kisegítő és Szerelő pozíciók Szombathelyen!
Leírás
Kezd a 2024-es évet új munkahelyen! Gyere és csatlakozz az iparág legkiemelkedőbb vállalatához!
Jelentkezz most SZOMBATHELYI partnercégünkhöz GÉPKEZELŐ KISEGÍTŐ vagy SZERELŐ munkaköreink egyikébe!
Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!
Feladatok
Gyártás folyamatosságának biztosítása.
Gyártógépek fizikai kiszolgálása.
Gyártósoron/szalagon történő szerelési tevékenység elvégzése.
Termékek válogatásában és szétszerelésében való részvétel.
Készáru csomagolás, anyagok előkészítése.
Ellenőrzési előírások betartása, a szükséges dokumentáció vezetése.
A hibás alkatrészre vonatkozó munkautasításban foglaltak betartása.
Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.
Elvárások
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Alapszintű számítógépkezelői ismeret
Papíralapú felvételiteszt kitöltése
3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk
2089.-Ft bruttó alap órabér
Hosszútávú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Cafeteria havi nettó 37.500.-Ft
Műszak- és túlórapótlék
Havi bónusz
Céges buszjárat
Munkavégzés helye
Szombathely