Gépkezelő Karbantartó

Trenkwalder magyarország - Zalaszentgróti Járás
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Gépkezelő karbantartó
Leírás
3 műszak! Szabad hétvégék!
Műszaki beállítottságú vagy? Mindig is érdekelt milyen lehet gyártói környezetben dolgozni? Esetleg most végeztél a tanulmányaiddal és szeretnél tanulni, fejlődni? Dolgoztál már ilyen területen?
Van egy jó hírünk a számodra!
TÉGED keresünk!
Vedd a kezedbe az irányítást és dolgozz zalaszentgróti csapatunkban!
Feladatok
Csomagoló és palackozó gépek karbantartása,
Modern automata berendezések működtetése,
Műszaki meghibásodások okainak feltárása,
A folyamatokhoz tartozó adminisztráció,
A munkatér és a berendezések tisztán tartása.
Elvárások
Műszaki területen szerzett végzettség/tapasztalat,
Hasonló területen (italgyártás, karbantartás, gépészet, stb.) szerzett tapasztalat,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
3 műszakos munkarend vállalása,
Műszaki affinitás és tanulási hajlandóság.
Előny:

Műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész, vagy élelmiszeripari végzettség
Élelmiszeripari/palackozóüzemi tapasztalat
Amit kínálunk
Hosszú távú, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,,
Versenyképes fizetés, bércsomag,
Rendszeresen szervezett programok:
Családi Nap, csapatépítők
Magánorvosi ellátás.
Munkavégzés helye
Zalaszentgrót