Gépkezelő/Gépbeállító

Ravago building solutions hungary kft. - Balatonfűzfő
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Automata gépsorok zavartalan működésének felügyelete, biztosítása extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések, csomagoló, valamint fóliázó gépgyors, precíz hibaelhárítástermékek szalagról leszedésetermék gyártásközi minőségellenőrzéseanyagmozgatásfix alapbér30% műszakpótlék este 6-tól reggel 6-ig tartó időszakracafeteria már belépéstőlhatározatlan idejű munkaszerződésutazási támogatásazonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőségbiztos jövedelemtámogató csapattiszta, rendezett munkakörnyezetkönnyű fizikai munkaemelőgép/targonca kezelői végzettség daru-, mobil szerelőkosár, vezetőüléses targoncalegalább 1 év termelési környezetben szerzett tapasztalatközépfokú műszaki végzettségalapfokú számítógépes ismeretekjó fizikum és állóképességfolyamatos 3 műszakos napi 8 órás munkarend vállalásacsoportvezetői tapasztalat