Gépkezelő/Gépbeállító

Randstad hungary kft. - Balatonfűzfő
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk hosszú élettartamú, megbízható hőszigetelési termékeket gyárt és forgalmaz. Saját állományos dolgozóként keresünk targoncás jogosítvánnyal és gépkezelő/gépbeállítói tapasztalattal rendelkező kollégákat.
Automata gépsorok zavartalan működésének felügyelete, biztosítása (extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések, csomagoló, valamint fóliázó gép),
Gyors, precíz hibaelhárítás,
Termékek szalagról leszedése,
Termék gyártásközi minőségellenőrzése,
Anyagmozgatás.
Elvárások / Requirements
Legalább 1 év termelési környezetben szerzett tapasztalat,
Középfokú műszaki végzettség,
Alapfokú számítógépes ismeretek,
Jó fizikum és állóképesség,
Folyamatos 3 műszakos (napi 8 órás) munkarend vállalása.
Előny:
Emelőgép/targonca kezelői végzettség (daru-, mobil szerelőkosár, vezetőüléses targonca),
Amit nyújtunk / Benefits
Fix alapbér,
30% műszakpótlék este 6-tól reggel 6-ig tartó időszakra,
Cafeteria már belépéstől,
Határozatlan idejű munkaszerződés,
Utazási támogatás (céges autóbuszjárat/szállás NINCS),
Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség,
Biztos jövedelem,
Támogató csapat,
Tiszta, rendezett munkakörnyezet,
Könnyű fizikai munka.