Gépkezelő Fémipar

Intersol cooperation kft. - Veszprém
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A munkautasításban szereplő feladatok elvégzése az adott gépenGépek beállítása az előírt paraméterek alapjánMunkalapok kezelése, lejelentés szkennerrel vagy terminálonA gyártás során önellenőrzés elvégzése, az előírt ellenőrzési tervek végrehajtása mérőeszközökkelTermékek minőségi ellenőrzése, eltérés esetén dokumentáció és zárolásHosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdésselHatározatlan idejű szerződés saját állományban3 hónapos próbaidőBéren kívüli juttatásIngyenes szerződéses buszjárat, bejárás támogatásDolgozói ajánlási programMunkaruha juttatásFizetett munkaközi szünetekTovábbi szociális támogatásokFigyelmes, pontos, precíz munkavégzésJó fizikai erőnlét2-3 műszak vállalásaTolómérő és mikrométer használatának ismereteHasonló munkakörben szerzett tapasztalat.