Gépkezelő (Debrecen)

Thyssenkrupp - Győr
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!
Feladatok
A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
Dokumentáció szerinti minőségellenőrzés
Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére
Gépmeghibásodás jelentése
Termelés monitorozása és a műszak-specifikus legfontosabb adatok dokumentálása
Elvárások
Középfokú végzettség (gépészeti, ipari)
Minimum 1 éves tapasztalat hasonló területen
CNC programozási tapasztalat, ipari robotok irányításában szerzett tapasztalat előny
Automatizált rendszerek kezeléséhez szükséges angol nyelvtudás előny
Területtől függően 3 műszakos munkarend ( 8 órás) vagy 4 műszakos munkarend (12 órás) vállalása
Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
Munkájára igényes, együttműködő személyiség
Amit kínálunk
Határozatlan idejű szerződés, hosszútávú, biztos munkahely
Új gyár modern gépparkkal és munkakörnyezettel
Kiemelkedő jutattási csomag bónusszal és cafeteriával
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a betanításról és képzésekről tréneri csapatunk gondoskodik
Ingyenes céges buszjárat (Hajdúböszörményből és Hajdúhadház, Téglás vonalon)
Távolsági bérletet 100%-ban térítjük
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest |Phone:
+36 (1) 505-9159|Fax:
+36 (1) 505-9101|www.Thyssenkrupp.Hu