Gépkezelő(Barcs)

Kőröstej kft. - Somogy Megye
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.
A magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,
Országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,
Legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
Barcsi gyáregységünk csapatába
Gépkezelő
Munkakörbe keresünk új munkatársakat.
Feladatod lesz:
Tejipari gyártógépsor berendezéseinek kezelése az előírásoknak megfelelően
Gyártósori gépek működtetése, beállítása
Gyártott-, csomagolt termékek folyamatos minőségi kontrollja
Működési változások/hibák esetén felettes azonnali tájékoztatása
Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása
Termeléssel kapcsolatos dokumentációk precíz vezetése
Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezéseken
Elvárásaink:

Előny:
középfokú végzettség és hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
Pasztőr, ultraszűrő berendezések kezelésének ismerete előny
Nyitottság az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására
Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
Több műszakos munkarend vállalása
Ajánlatunk:
3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Értékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
SZÉP kártya juttatás
Egyéb juttatások:
dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Azonnali munkakezdési lehetőség!
Munkavégzés helye:
Barcs
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a munkavégzési hely megjelölésével a "
gombra kattintva.