Gépkezelő/Anyagmozgató

Fusetech kft. - Kaposvár
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél a gyári tevékenység egyik kulcsfontosságú területén dolgozni? Gépkezelő/anyagmozgatóként támogathatod a gépbeállítók munkáját, hogy a gyártásban szükséges alkatrészek előállítása gördülékeny legyen és ezáltal a gyártósorok folyamatosan termelhessenek.Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?Elsődleges feladatod az automata gyártósori gépek folyamatos üzemeltetése és alapanyaggal való fel, - és utántöltése.Te felelsz azért, hogy előkészítsd és folyamatosan biztosítsd a gyártáshoz tartozó anyagokat, szerszámokat a gyártás megkezdése előtt és átállások esetén.Elvégzed a gyártásközi ellenőrzéseket és felügyeled, hogy a kész darabok a rajz alapján készüljenek.Előkészíted a gyártott alkatrészeket szállításra és kezeled a készárut.Részt veszel a napi, heti és havi takarítási terv végrehajtásában.Amikor nem gépkezelő/anyagmozgatómunkát végzel, akkor összeszerelői feladatokat látsz el különböző munkaállomásokon.Átlag feletti alapfizetés tapasztalattól és végzettségtől függően, bónusz juttatás:
max. a bruttó bér 4 %-a.Műszakpótlék délutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozol, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így +15 % műszakpótlékkal kalkulálhatsz havi szinten az alapfizetéseden felül.Havi cafeteria juttatás:
bruttó 25.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.Év végén 13. havi fizetés december közepén utaljuk, ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.Minden hónap 4. munkanapján fizetés.Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.Munkába járás támogatása vidékről:
autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.A munkaruhát, munkavédelmi cipőt biztosítjuk és a tisztításával sem kell otthon bajlódnod, azt is mi intézzük.Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.Minden évben számíthatsz béremelésre! Mi értékeljük, ha jól teljesítesz!Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?Ha van középfokú végzettséged technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb. vagy dolgoztál már ilyen szaktudást igénylő munkakörben.Ha szeretsz másokkal közösen dolgozni egy csapatként.Előny:
Ha van gyalogkíséretű targonca jogosítványod.Ha van alapszintű ismereted pneumatikából és/vagy dolgoztál már gyárban.Ha rendelkezel géplakatos vagy szerszámkészítő végzettséggel.