Gépkezelő Állás 4 Műszakban Lukácsháza

Trenkwalder kft - Lukácsháza
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Termelőgépek folyamatos ellátása üvegcső alapanyaggal, kézi anyagmozgatással.
A gyártás során előforduló technikai fennakadások kezelése (például:
termék elakadás elhárítása, törött üveg eltávolítása stb.).
Minőségi és műszaki hibákra történő reagálás, tájékoztatása a mesternek, gépbeállítónak, műszakvezetőnek, felettesnek.
Minőségileg kifogástalan termékek gyártása az előírt vizsgálati követelményeknek megfelelően.
A rábízott termelőeszközök és mérőeszközök (például:
idomszerek, tolómérő) önálló kezelése.
Az előírt egyszerű mérési- és ellenőrzési utasítások végrehajtása, vizuális ellenőrzés, a minőségi gyártás folyamatos felügyelete.
Keletkező hulladék és selejt megfelelő helyre történő ürítése és takarítási feladatok ellátása.
Gyártáshoz szükséges, alapvető adminisztratív feladatok ellátása az előírt szabályoknak megfelelően – dátum, mérési adatok, darabszámok rögzítése.
A kommunikációs ablakon keresztül a vizuális ellenőrzés területen dolgozó kollégákkal kapcsolattartás, visszajelzések megfelelő kezelése.
Munkaterület, gépek és berendezések tisztán tartása kézi eszközökkel, illetve azok állapotának vizuális ellenőrzése (például lámpák és burkolatok épségének szemrevételezése).
Munkaterület tiszta és megfelelő állapotú átadása műszakváltáskor.
Visszajelzések adása a feletteseknek a hatékonyság növelése érdekében.
Elvárások / Requirements
8 általános iskolai végzettség (középfokú iskolai végzettség előnyt jelent)
Sikeres teszt és interjú
4 műszakos munkarend vállalása
Jó látás és kézügyesség
Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes jövedelem
Kiemelt juttatási csomag
Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
Stabil, növekvő vállalat
Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
Kiemelkedő munkába járás támogatása
Ingyenes céges busz használat
Bővebb információ a jelentkezésről:
a +36/20-338-70-79-es telefonszámon!
Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!