Gépkarbantartó / Villanyszerelő

Get work trend kft. - Debrecen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Debreceni telephellyel rendelkező nemzetközi nagyvállalat részére keresünkGépkarbantartó/ Villanyszerelési Szakembert.
Feladatok:
Villamos berendezések karbantartása és üzemeltetése, beleértve a közép- és kisfeszültségű hálózatokat,
Gyártósorok berendezéseinek karbantartása és stabilitásának biztosítása,
Gépkarbantartási dokumentáció vezetése,
Megelőző karbantartási tevékenységek végrehajtása és optimalizálása,
Hibák feltárása és gyors elhárítása a villamos berendezésekkel kapcsolatban,
Üzemzavarok gyors elhárítása a gyártósorokon.
Elvárások:
Villanyszerelői és villamossági hálózatkezelő végzettség:
Elektrikus,
Villamos hálózat kezelő,
Villamosmű kezelő,
Alállomás kezelő / Villamos alállomás kezelő,
Ipari közép- és kisfeszültségű áramellátásban szerzett legalább 3 év tapasztalat (22/0,4 kV).
Előnyt jelent:
Angol nyelv ismerete,
Ipari közép- és kisfeszültségű áramellátásban szerzett legalább 3 év tapasztalat (22/0,4 kV),
Erősáramú végzettség előnyt jelent, ha kezelt már 400 kW-os rendszereket,
Építkezésen, ipari létesítményeknél szerzett tapasztalat.
Amit mi biztosítunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
Szakmai fejlődési lehetőségek,
Modern munkakörnyezet,
Stabilitás és hosszú távú karrierlehetőségek.
Munkavégzés helye:
Debrecen
gomb megnyomásával, vagy hívj minket a +36308630020-as telefonszámon.
Munkaerő-kölcsönzés eng.Sz.:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés eng.Sz.:
10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021