Gépjármű Ügyintéző

Lepo 01 kft - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az adminisztrációs csapat munkájának összefogásaműszaki vizsgáztatás, a gépjármű eredetvizsgálat adminisztrációs feladatainak ellátásaokmányirodai ügyintézés, gépjármű üzembe helyezés adminisztrációs feladatainak ellátásaaz ügyfelekkel való kapcsolattartásvizsgáztató, szerelő csapattal való együttműködésGyere hozzánk dolgozni!!Jó hangulatú, pörgős, csapatunkba keressük azt a kollegát, aki miközben a feladatát precízen és alaposan ellátja, még az ügyfelekkel is kedvesen elbeszélget. Az a célunk, hogy a minőségi szolgáltatás mellett egy jó hangulatú hely is legyen, ahova az ügyfelek legközelebb is szívesen visszatérnek. Precizitás, alaposság, odafigyeléskedves, mosolygós személyiségjó kommunikációs készségadminisztrációban szerzett tapasztalatgépjárművel kapcsolatos adminisztratív tapasztalat előnyt jelent, de nem feltételszámítógép kezelésében való jártasságjó koordinációs és együttműködési készségHa már van tapasztalatod gépjármű adminisztrációban annak örülünk, ha nincs megtanítjuk neked!