Gépjármű Termékmenedzser

Groupama biztosító zrt. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Munkád során feladatod lesz, hogy a gépjárműbiztosítások a társasági céloknak és az ügyféligényeknek megfelelően kerüljenek kialakításra, a termékek koncepciójától kezdve egészen a termék végleges felépítéséig és működéséig.Termékmenedzserként vizsgálni fogod a piac működését, a termékek üzleti szerepét és eredményességét, megismerkedsz a működési folyamatokkal és IT háttérrel, valamint ügyfeleink igényeivel.Aktív közreműködéseddel riportokat és elemzéseket készítünk, hogy a vezetői döntéseket elősegítsük,a csapat megbecsült tagjaként együtt fogsz dolgozni a vállalat többi területével kiemelten:
informatikával, marketinggel és digitális területtel, illetve szolgáltatással, velük együtt alakítjuk ki a termékeket és a folyamatokat.Nálunk hasznos és izgalmas munkát végezhetsz, melyben kreativitásod is kibontakozhat,dinamikus, családias és jókedvű csapat vár Rád,széles körű és hasznos ismereteket gyűjthetsz egy nagyvállalat működésének folyamatairól,versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak cafetéria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás.Felsőfokú végzettséggel ésminimum 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel,motivált és proaktív személyiség vagy,nyitott vagy új megoldásokat kidolgozniaz önálló munkavégzés sem riaszt vissza, de csapatban is szívesen dolgozol,szoros barátságban vagy az Excellel.Van termékmenedzseri vagypénzügyi, szolgáltatói területen szerzett szakmai tapasztalatod,szívesen és magabiztosan beszélsz angolul vagy franciául,szenvedélyed az autók.