Gépjármű Karosszérialakatos

Smart plus kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

KIEMELT KERESETI LEHETŐSÉGGEL keresünk óbudai Bosch Car szervizünkbe általános GÉPJÁRMŰ karosszérialakatos munkatársat. Feladatok:
munkák ÖNÁLLÓ és IGÉNYES elvégzése, fényezésre szétszerelés-összeszerelés. A fényezőműhellyel, alkatrész raktárral, munkafelvétellel történő hatékony együttműködés.KIMAGASLÓ KERESETI LEHETŐSÉG!
BOSCH CAR SERVICE Óbuda
Egy jó hangulatú és dinamikus munkahely
Éves bérfejlesztés
Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.
KEDVEZŐ MUNKAIDŐ:
H-Cs 7:
30-16:
30-ig, Pénteken 7:
30- 14:
30-ig
Jól felszerelt, modern lakatos műhely, elszeparálva a fényező részlegtől.Ez a Neked való munkakör, ha hosszútávú, egy műszakos, bejelentett munkahelyet keresel. Van karosszérialakatos végzettséged, rendelkezel releváns szakmai tapasztalattal minimum 5 év. Megbízható és precíz vagy. Ha nem okoz gondot az ÖNÁLLÓ munkavégzés. Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal. Ha szereted a Bosch szervizek precíz és alapos világátLegalább 5 év releváns munkatapasztalat
Hegesztő végzettség
Azonnali munkakezdés
Leinformálható referencia