Gépjármű Javító Üzem Vezető

D. e. e. t. kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Autódaru, haszongépjármű, építőipari gépek javító üzemébe keresünk mérnöki végzettséggel rendelkező hölgy vagy úr üzemvezető kollégát. Feladatai:
Potenciális partnerek, megrendelők felkutatásaaktuális, meglévő megrendelőinkkel történő folyamatos kapcsolattartás - vevőgondozásgépek állapot felmérése, hibafelvételezés, munkafelmérés:
norma idők és alkatrész szükséglet meghatározása, árajánlatok kidolgozásapályázati anyagok összeállítása, szerződés kötéshumán erőforrás biztosítása munkafeladatokhoz:
szakmunkák kiosztása a szakmunkás kollégáknak, javítási folyamatok ellenőrzése, monitorozása, költségek figyelemmel követéseanyagbeszerzés és anyag biztosítási terv elkészítése, alvállalkozók bevonásagyártási, javítási és karbantartási folyamatok összehangolásaminőségellenőrzés, végellenőrzés, elkészült javítások átadásajavítási dokumentumok kezelése, számlázás előkészítéseüzemegység és telephely vezetéseMegbízható, magántulajdonban lévő középvállalkozás vagyunk. Stabil, állandó munkahelyet nyújtunk, megfelelő bérezéssel. Cégesautót, bejárási költségtérítést és mobiltelefont biztosítunk kollégáinknak.Szakmai képzés szervezünk, európai építőiparigép gyártója részére javított és karbantartott speciális munkagépek ismeretére. felsőfokú műszaki végzettségangol vagy német kommunikáció képes nyelvtudáskiváló szervező, irányító és kommunikációs képességekminimum B kategóriás jogosítványVezetői gyakorlat.Haszongépjárművek javításban szerzett tapasztalatMunkaidő vállalás:
reggel 6:
00-tól, 16:
00-ig.