Gépjármű Értékesítő

Fábián kft. - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Leadek kezelése, találkozók szervezéseÜgyféligények felmérése alapján a megfelelő modell kiválasztása, konfigurálásaTesztvezetések szervezése, lebonyolítása, ügyfelek meggyőzéseÜgyféltárgyalások lebonyolítása, üzlet hatékony zárásaFinanszírozási kalkulációk készítéseElvárásokat meghaladó ügyfélélmény biztosításaÜgyfélkapcsolati CRM rendszer folyamatos kezeléseKiszámítható, teljesítménytől is függő piaci szintű juttatásokRendszeres szakmai képzések, oktatásokA magánélet és a munkaidő egyensúlyára nagy hangsúlyt fektetünk, hiszen pihenés nélkül nem várhatunk jó munkát.Jellemző ránk a jó hangulat, amelyet spontán szerveződött közös szórakozások is tarkítanak.Nálunk érezheted, hogy számít a munkád, sikereidre mi is büszkék leszünk!Pénzügyi stabilitásunk okán nem kell finanszírozási problémákkal küzdened, vagy az ügyfelednek magyarázkodni.Olyan jelöltet keresünk, aki:
Értékesítői vénával rendelkezik és ezt már a gyakorlatban is megmutattajó kommunikációs és kapcsolatteremtő képessége van, magabiztos, megtalálja a hangot az emberekkeljól osztja be idejét és tud fontossági sorrendet állítaniismeri és szereti az autókat, aRenault - Dacia mellett a versenytárs márkákat isCRM rendszert már használt és érti precíz használatának fontosságátkészség szinten használja a napi munkához szükséges szoftvereket, webes felületeketlegalább középfokú végzettséget szerzettB kategóriás gépjármű vezetői engedéllyel rendelkezikmegjelenésére igényesKommunikáció képes angol nyelvtudásPénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga