Gépjármű Engedélyeztetési Munkatárs

F automobil import kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Személygépjármű és könnyű tehergépjármű típusengedélyeztetési feladatok ellátása új gépjárművek forgalomba helyezésének előkészítéseKapcsolattartás a gyártóval és a közlekedési hatósággalKapcsolattartás a márkaszervizekkelGépjárművek fedélzeti dokumentációs anyagainak naprakészen tartásaMűszaki dokumentáció és diagnosztikai eszköz előfizetési rendszerének kezeléseAlkatrész és vevőszolgálat tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, riportok készítéseA változatos és izgalmas feladatok által szakmai és személyes fejlődési lehetőségekkel találkozhatszEgy közel 30 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi cégcsoportnál stabil jövőképet építhetszÚj ötletekkel és szemlélettel hozzájárulhatsz az alkatrész és vevőszolgálat üzletágunk növekedéséhez és ezáltal a cég eredményességéhezA munka-magánélet egyensúlyának fenntartása érdekében a munkaidőd egy részében otthon is végezheted munkádatMunkád és szaktudásod nem csak szakmailag, de anyagilag is megbecsüljükHasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat - autóimportőrnél szerzett tapasztalat előny, de nem feltételMűszaki háttérÜgyfélkapcsolattartásban és kommunikációban szerzett 1-2 éves tapasztalatFelsőfokú végzettség gépészmérnöki tanulmány és végzettség előnyt jelentIdegen nyelv:
angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban és szóbanAz MS Office alkalmazások ismerete Word, Excel, Power Point, OutlookB kategóriás jogosítvány és vezetési rutinTerhelhetőség, megbízhatóság, határozottságÜgyfélközpontúságPontos, precíz, önálló munkavégzési képességKiváló time-management és priorizáló készség