Gépjármű Biztosítási Munkatárs Sig 173

Signal iduna biztosító zrt. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Ügyfeleink professzionális kiszolgálása e-mailenbiztosítási termékekkel kapcsolatos teljes körű információnyújtás és ügyintézésbeérkező ajánlatok és állománykezelési kérelmek biztosítástechnikai rendszerben történő rögzítésea biztosítóhoz beérkező megkeresések szakszerű megválaszolásabeérkező módosítási kérelmek feldolgozásatársosztályokkal való együttműködésegyéb adminisztrációs és iratkezelési feladatok elvégzéseaz ügyfelek igényeinek megismerése és magas szintű kiszolgálása vezérli munkánkatnálunk érték a munkavállalónyitott és befogadó közösség vagyunk, egy lendületes csapat tagja lehetszhibrid munkavégzési lehetőségversenyképes jövedelemextra béren kívüli juttatási csomag cafeteria juttatásokcéges balesetbiztosításutazástámogatási a vidéki kollégák számáramodern irodai környezetszakmai képzések, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségekközösséget építő rendszeres programok piknik, közös biciklizés, csapatépítés, irodai tematikus napokextra egészségügyi szűrésekkiváló a kommunikációs készséged szóban és írásbanügyfélközpontúság jellemezfelhasználói szintű számítógépes ismereteid vannaklegalább középfokú végzettséggel rendelkezeltapasztalatod van komplex ügyfélproblémák kezelésébenlogikus gondolkodás jellemezgépjármű biztosítási termékek ismeretebiztosítónál adminisztrációs területen szerzett tapasztalat