Gépjármű-Mechatronikai Technikus

D. e. e. t. kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A DEET-nél autódarukat, önrakodó teherautókat, teleszkópos rakodókat, és egyéb építőipari gépeket javítunk, átépítünk, szervizelünk. Feladatok:
Gépek hibafelvételezése, diagnosztizálása,javítási javaslat tételetervszerű megelőző karbantartások elvégzéseegyüttműködik az üzemvezetővel és a javítási munka felügyelőjévelszükséges alkatrészeket meghatározza, alkatrészt rendel.Elvégzett javítást dokumentálja, végellenőrzést végezStabil munkahelyMegfelelő bérezésIgény esetén továbbképzések, szakmai oktatásokKondi bérlet támogatásUtazási támogatásIngyenes lakhatás biztosítása a cég saját családi házában.Megfelelő szakirányú végzettség!technikum és/vagyszakmunkásképző és/vagyszakközépiskolaautószerelő/gépjármű szerelő/mezőgazdasági gépszerelő/jármű- és gépszerelő/munkagép szerelő/ipari gép karbantartó/mezőgazdasági gépjavítóMegbízható, önálló munkavégzés. Minimum B kategóriás jogosítvány.Igényes, önálló munkavégzésC kategóriás jogosítványmunkagépek szerelésében szerzett tapasztalatangol vagy német nyelvtudás